VIDE JANSON. 2 st, Kompositioner, blandteknik collage, signerade.

4458753. VIDE JANSON. 2 st, Kompositioner, blandteknik collage, signerade.

Rammått 27x37 cm resp 36x43 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 238