VASER, glas 2 st, Per Lütken, Holmegaard.

4458728. VASER, glas 2 st, Per Lütken, Holmegaard.

Höjd 8 och 11 cm.

Smärre repor, åldersrelaterat slitage, nötningar under hjärtvasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 och 11 cm.

Antal besök: 151