SNICKARBÄNK, dubbla trätvingar.

4458640. SNICKARBÄNK, dubbla trätvingar.

Delvis renoveringsobjekt
Höjd ca 79 cm
Bredd ca 168 cm
Djup ca 86 cm.

fläckar, nött, märken, använt slitage, skador, murket nere på underredet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis renoveringsobjekt
Höjd ca 79 cm
Bredd ca 168 cm
Djup ca 86 cm.

Adress

Hållsta 1
641 61 Valla
Sverige

Placering
Visningsrum 3 andra delen
Antal besök: 167