STAFFLI, bok, 1900-tal.

STAFFLI, bok, 1900-tal.
4458504. STAFFLI, bok, 1900-tal.

Längd 56, bredd 13, höjd på bild 226 cm
Lägsta höjd 165 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lägsta höjd 165 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 178