KORKSKRUV, SHAKER, ISKROSS, 3 st, 19/2000-tal.

4458491. KORKSKRUV, SHAKER, ISKROSS, 3 st, 19/2000-tal.

Korkskruv Alessi. Höjd 24,5 cm.
Coctail shaker rostfri Lundtofte.
Iskrossare "Magic Hostess" med väggfäste. Höjd 22 cm.

Bruksslitage. Iskrossare ej provad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 227