LOCKURNOR, 1 par, keramik, Japan.

4458462. LOCKURNOR, 1 par, keramik, Japan.

Höjd ca 20-27, diameter ca 17 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 228