SKINKGAFFEL, metall, 1900-/2000-tal.

4458401. SKINKGAFFEL, metall, 1900-/2000-tal.

Bredd ca 8,5 cm. Höjd ca 10,5 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 136