SKED, silver, Norge, 1800-tal, vikt 149 gram.

445837. SKED, silver, Norge, 1800-tal, vikt 149 gram.

OBS! Storleken! Längd ca 38,7 cm.

Åldersslitage, gravyr, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 333