JORDGLOB, Scan-Globe A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

445834. JORDGLOB, Scan-Globe A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Med invändig belysning. Ställning av mässing och fot av betsat lövträ. Höjd ca 44 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 403