PALL, höj, sänk, snurrbar, 1950-tal.

445832. PALL, höj, sänk, snurrbar, 1950-tal.

Höj och sänkbar.

Bruksslitage, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj och sänkbar.

Bruksslitage, märke.

Antal besök: 1 327