CLAES THELL. Vas, stengods, signerad.

4458264. CLAES THELL. Vas, stengods, signerad.

Höjd ca 10 cm, diameter mynning 14,5 cm.

Bra bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra bruksskick.

Antal besök: 176