CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö", 1900-tal.

4458235. CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö", 1900-tal.

Höjd ca 76 cm , sitthöjd ca 43 cm , längd ca 198 cm, djup ca 73 cm.

Bruksslitage, klädsel delvis blekt, fläckar.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 168