LJUSSTAKAR, 10 delar, smide, 1900-tal.

4458184. LJUSSTAKAR, 10 delar, smide, 1900-tal.

1 golvljusstake, höjd 62 cm
4 väggljusstakar, längd från 29 - 40 cm
1 bordsljusstake, 20 cm
2 bordsljusstakar, 19 cm
1 bordsljusstake, 44 cm.

Bruksskick. Spår av användning. Stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 golvljusstake, höjd 62 cm
1 bordsljusstake, 20 cm
2 bordsljusstakar, 19 cm
1 bordsljusstake, 44 cm.

Antal besök: 133