MATSALSGRUPP, 1960-talet.

445810. MATSALSGRUPP, 1960-talet.

Runt matbord, diameter 110 cm, höjd 74 cm, två iläggsskivor på 110x80 cm, bordskivan med fanér av jakaranda.

4 st stolar i bonat lövträ med tygklädd sits, höjd 82 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 568