Runt matbord, diameter 110 cm, höjd 74 cm, två iläggsskivor på 110x80 cm, bordskivan med fanér av jakaranda.
4 st stolar i bonat lövträ med tygklädd sits, höjd 82 cm.
Bruksslitage, repor och märken.