FAT, 2 stycken, bla Mari Simmulson Upsala Ekeby.

4458102. FAT, 2 stycken, bla Mari Simmulson Upsala Ekeby.

Skålfat "1132" Andersson & Johansson, Höganäs. Diameter 30 cm. Signerad.
Fat "Iris" "4241" Mari Simmulson, Upsala Ekeby. Diameter 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 181