Dagbädd/soffa, trä, 1950-tal.

Dagbädd/soffa, trä, 1950-tal.
4457921. Dagbädd/soffa, trä, 1950-tal.

Träkonstruktion med rektangulär liggande yta och koniska ben. Klädd svart tyg Höjd: 43 cm Längd: 188 cm Bredd: 80 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, vissa tygskador, partiella repor i träet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 385