MATGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

MATGRUPP, 5 delar, 1900-tal.
4457849. MATGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

Bord och fyra stolar.

Bordets diameter ca 106,5 cm. Höjd ca 72 cm. Två iläggsskivor a 35 cm.

Stolarnas rygghöjd ca 81 cm. Sitthöjd ca 45 cm. Sittdjup ca 40 cm. Bredd ca 46 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Fanerskador på bord. Stolar med sliten klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord och fyra stolar.

Antal besök: 523