BRUNO MATHSSON. Karmstol, "Eva" , Bruno Mathson design.

4457819. BRUNO MATHSSON. Karmstol, "Eva" , Bruno Mathson design.

Stomme i skiktlimmad bok, sits i flätad sadelgjord. Bredd 56, djup 50, sitthöjd ca 38, höjd 82 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, repor, Sadelgjord med omfattade fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 826