KLAFFBORD, 1900-talets första hälft.

4457648. KLAFFBORD, 1900-talets första hälft.

Längd ca. 96, bredd 47-83, höjd 74 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 539