LAMPBORD, renässans-stil, 1900-tal.

4457639. LAMPBORD, renässans-stil, 1900-tal.

Fanerad. Hexagonal bordsskiva. Svarvad dekor. Kopplad benställning.

Diameter ca 47,5 cm. Höjd ca 66 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 174