LIS ZWICK. pastell, komposition.

4457635. LIS ZWICK. pastell, komposition.

Signerad och daterad 1964.
Rammått 39x32cm.
Bladmått 21x25cm.
Ramen saknar glas.

Bruksskick.

Lis Zwick (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1964.
Rammått 39x32cm.
Bladmått 21x25cm.
Ramen saknar glas.

Bruksskick.

Lis Zwick (Född 1942)

Antal besök: 304