ULF GREDER. Picknick, litografi, signerad Greder.

4457624. ULF GREDER. Picknick, litografi, signerad Greder.

Provtryck.
Bildmått 13x17 cm. Rammått 31x35 cm. Glasad träram.

Passpartou med mindre fuktfläckar. Ej examinerad ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Provtryck.

Ulf Greder (Född 1949)

Antal besök: 149