TOMTAR, 5 stycken, keramik.

TOMTAR, 5 stycken, keramik.
4457617. TOMTAR, 5 stycken, keramik.

Höjd 15-31 cm.

Bruksslitage. Färgskav. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15-31 cm.

Antal besök: 241