DOXA by Synchron Conquistador Automatic, stål, 1970-tal.

4457113. DOXA by Synchron Conquistador Automatic, stål, 1970-tal.

Dag och datum.
Diameter exkl. krona ca 35,3 mm.

Lättare bruksslitage.
Fungerade vid katalogisering. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dag och datum.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 513