BORDSLAMPA, alabaster.

BORDSLAMPA, alabaster.
4457106. BORDSLAMPA, alabaster.

Höjd 48 cm. Skärm medföljer, (fäste på sockeln saknas). Skärmens höjd 30 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 125