SITTGRUPP, 4 dlr., 1970/80-tal, rotting.

4457004. SITTGRUPP, 4 dlr., 1970/80-tal, rotting.

Soffa sitthöjd resp. rygghöjd ca 37/70 cm, bredd ca 124 cm
Bordets höjd ca 56x75 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordets höjd ca 56x75 cm.

Antal besök: 717