SOFFA, teak med textilklädsel, 1950-tal.

4456722. SOFFA, teak med textilklädsel, 1950-tal.

Längd 174, bredd 78, sitthöjd 39, rygghöjd 75 cm.

Klädseln med blekningar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 572