SKÄNK, skyltmärkt Design Svante Skogh, 1900-tal.

445658. SKÄNK, skyltmärkt Design Svante Skogh, 1900-tal.

Längd 150 bredd 46 höjd 105 cm.

Ett grepp med avslag. Slitage, fläckar, färgbortfall. Några hyllplanshållare i original saknas. Stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 820