STOLAR, ett par, "Poem", Erik Chambert, Chamberts Möbelfabriker, sannolikt 1950-tal.

445653. STOLAR, ett par, "Poem", Erik Chambert, Chamberts Möbelfabriker, sannolikt 1950-tal.

Vitmålade med rottingsits. Total höjd 94.5 cm.

En stol med fläck på rotting. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 543