SOFFBORD, Alvar Aalto.

445622. SOFFBORD, Alvar Aalto.

Vit bordsskiva. Bredd 75, höjd 48 cm.

Ytslitage, repor på bordsskiva. Stötmärken på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 853