VÄGGSKULPTUR, 1900-tal.

VÄGGSKULPTUR, 1900-tal.
4456204. VÄGGSKULPTUR, 1900-tal.

Utformad som halsen till en gitarr

Bredd ca 18,5 cm. Höjd ca 53 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 241