OTTO FRELLO. AKVARELL, skogsinteriör.

4456079. OTTO FRELLO. AKVARELL, skogsinteriör.

signerad och daterad 1965,
29 x 42 cm,
totalt 35 x 48 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad och daterad 1965,
29 x 42 cm,
totalt 35 x 48 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 593