SPEGEL, Karl Johan, 18/1900-tal.

4456076. SPEGEL, Karl Johan, 18/1900-tal.

Mått: ca 96 x 45 cm.

Bruksslitage. Anlupet glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 96 x 45 cm.

Bruksslitage. Anlupet glas.

Antal besök: 178