KLAFFBORD, bemålat trä, 1900-tal.

4456013. KLAFFBORD, bemålat trä, 1900-tal.

Längd från 44 - 104 cm, bredd 98 cm, höjd 78 cm. Senare ommålad.

Bruksskick. Avskavd färg. Fläckar.
En stödarm till klaffen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 223