Anders Zorn.

Anders Zorn.
4455977. Anders Zorn.

Tavlor av bla Anders Zorn samt bok med etsningar

1.
Tavelmått. ca H B 32 x 25 cm
Bildmått. ca H B 24 x 16,5 cm

2.
Tavelmått. ca H B 32 x 25 cm
Bildmått. ca H B 24 x 16,5 cm

3.
Tavelmått. ca H B 31,5 x 21 cm
Bildmått. ca H B 19x 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4455977. Anders Zorn.

1.
Tavelmått. ca H B 32 x 25 cm
Bildmått. ca H B 24 x 16,5 cm

2.
Tavelmått. ca H B 32 x 25 cm
Bildmått. ca H B 24 x 16,5 cm

3.
Bildmått. ca H B 19x 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 328