GITARR, AKUSTISK, MARTIN, MODELL D-28.

4455940. GITARR, AKUSTISK, MARTIN, MODELL D-28.

Serienummer 1885630.
Längd 104cm.
Hardcase, Martin, längd 116cm, bredd 46cm.

Kabel, längd ca 300cm, gitarr capo, stämapparat, Swiff C2 samt luftfuktare.

Bruks- och ytslitage. Lack med små slitage samt mindre repor. Hardcase med slitage samt färgfläckar. Stämapparat, klämma med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 1885630.
Längd 104cm.

Antal besök: 1 249