BYRÅ, 5-lådig, mahogny, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

445590. BYRÅ, 5-lådig, mahogny, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 71, bredd 29, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 278