MODELLTÅG, 13 st, mestadels Märklin.

4455889. MODELLTÅG, 13 st, mestadels Märklin.

Längd ca 11-22 cm.
I urval:
Märklin E 424 103
Märklin DB 800, rälsbuss.
Tankvagn, Caltex.
Kranvagn.

Varierande slitage. skav. Snöre saknas på kranvagn
Ej fullständigt genomgånget, skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 11-22 cm.
I urval:
Märklin E 424 103
Märklin DB 800, rälsbuss.
Tankvagn, Caltex.
Kranvagn.

Antal besök: 475