KANDELABER, rokokostil, 1900-talets första del.

4455744. KANDELABER, rokokostil, 1900-talets första del.

Malm. Med sju ljusarmar. Höjd 34 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 164