4455737. STEREORACK MED STEREO, Pioneer.
Skivspelare, PL-120.
Synthesized stereo tuner TX-720.
Stereo cassette deck CT-520.
Stereo amplifier SA-620.
Högtalare, ett par, tejpfaner, CS-656, höjd ca. 58 cm.
Stereorack, tejpjaner, glasdörrar, längd ca. 49, bred 40, höjd 85 cm.
Skador på baksida av stereorack. Något sned dörr.
Tejpfaner släppt stälvis.
Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.
Skivspelare, PL-120.
Stereo cassette deck CT-520.
Stereo amplifier SA-620.
Tejpfaner släppt stälvis.