ARMBANDSUR, Eterna Sonic Electronic.

4455715. ARMBANDSUR, Eterna Sonic Electronic.

Armbandsur med tid och datum. Eterna Sonic 1550.
Movement licensed Bulova & Pat.
12 jewels.
Boett: 37x42 mm.
188T.

Ålder- och bruksslitage, repor/spricka på glaset. Gick inte vid katalogiseringstillfället, (har inte provat byta batteri).

Gör en kostnadsfri värdering!

12 jewels.
Boett: 37x42 mm.
188T.

Antal besök: 470