14 rödvinsglas, höjd 12,5 cm
12 vitvinsglas, höjd 11,5 cm
10 snapsglas, höjd 10,5 cm
13 starkvinsglas, höjd 8 cm
9 vattenglas, höjd 7,5 cm
5 delar med mindre nagg medföljer.
Lätt bruksslitage.
14 rödvinsglas, höjd 12,5 cm
12 vitvinsglas, höjd 11,5 cm
10 snapsglas, höjd 10,5 cm
13 starkvinsglas, höjd 8 cm
9 vattenglas, höjd 7,5 cm
Lätt bruksslitage.