SOFFBORD, teak, 1900-talets mitt.

445558. SOFFBORD, teak, 1900-talets mitt.

Längd 150 cm
Bredd 65 cm
Höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 150 cm
Bredd 65 cm
Höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 253