SATSBORD, TRE DELAR. Teak. 1960-tal. Omärkta.

4455437. SATSBORD, TRE DELAR. Teak. 1960-tal. Omärkta.

46x88x40 cm.

Repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x88x40 cm.

Repor, märken, fläckar.

Antal besök: 421