2 olika modeller och färger.
2 st.
Höjd ca 84 cm.
Sitthöjd, ca 47 cm.
Bredd ca 38 cm.
Djup ca 36 cm.
1 Stola.
Höjd ca 85 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 40 cm.
Djup ca 37 cm.
Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall.
2 olika modeller och färger.
2 st.
Höjd ca 84 cm.
Sitthöjd, ca 47 cm.
Bredd ca 38 cm.
Djup ca 36 cm.
1 Stola.
Höjd ca 85 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 40 cm.
Djup ca 37 cm.