PINNSTOLAR, 3 st.

PINNSTOLAR, 3 st.
4455407. PINNSTOLAR, 3 st.

2 olika modeller och färger.
2 st.
Höjd ca 84 cm.
Sitthöjd, ca 47 cm.
Bredd ca 38 cm.
Djup ca 36 cm.
1 Stola.
Höjd ca 85 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 40 cm.
Djup ca 37 cm.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
4455407. PINNSTOLAR, 3 st.

2 olika modeller och färger.
2 st.
Höjd ca 84 cm.
Sitthöjd, ca 47 cm.
Bredd ca 38 cm.
Djup ca 36 cm.
1 Stola.
Höjd ca 85 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Bredd ca 40 cm.
Djup ca 37 cm.

Antal besök: 166