LJUSSTAKAR, 1 par, metall, Solid Lidköping, 1900-tal.

4455353. LJUSSTAKAR, 1 par, metall, Solid Lidköping, 1900-tal.

Höjd ca 19 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Antal besök: 170