VÄGGSKÅP, furu, 1970-tal.

VÄGGSKÅP, furu, 1970-tal.
4455351. VÄGGSKÅP, furu, 1970-tal.

Ca 98 x 33 x 42 cm. Ett dörrpar med vitrin. Tre hyllplan totalt.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 302