BORDSFOTOGENLAMPA, majolika, Rund Brenner.

4455147. BORDSFOTOGENLAMPA, majolika, Rund Brenner.

Höjd 55 cm.

Bruksslitage, nagg på glaskupa, tejp/limrester. Brännare ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.

Antal besök: 533