SVEN BERTIL BERG, etsning, riddare.

4455119. SVEN BERTIL BERG, etsning, riddare.

Signerad och daterad 1976 samt numrerad 239/325.
Rammått 67x67cm.

Bruksskik, aningen gulnat blad och passepartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 67x67cm.

Antal besök: 171