OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med hund, pastell, signerad samt daterad 1919.

445509. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med hund, pastell, signerad samt daterad 1919.

Bildyta diameter ca 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta diameter ca 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 885